Menu

Aktualności

FOX i NBC zamawiają nowe seriale komediowe na sezon 2014/15

Machina zamówień na sezon 2014/15 rozpędza się coraz bardziej. Stacje FOX i NBC nie próżnują, a najciekawsze projekty już teraz otrzymują zamówienie pilotów i sezonów.

Stacja FOX zamówiła pilotowy odcinek serialu komediowego autorstwa Rickiego Blitta i Johnny’ego Galeckiego (The Big Bang Theory). Produkcja nosić będzie tytuł „Here’s Your Damn Family”, a producentem wybrano Stephena McPhersona i studio Warner Bros TV. Ekipa produkcyjna otrzymała zielone światło na rozpoczęcie castingów. Fabuła opowiadać będzie o 30-letnim facecie, który mieszka ze swoją matką. Jego życie jest perfekcyjnie zorganizowane do momentu gdy jego matka bierze ponownie ślub, a jej mąż i trójka nastoletnich dzieci z poprzedniego małżeństwa mężczyzny postanawia wprowadzić się do domu głównego bohatera.

NBC zamówiła na sezon 2014/15 pierwszy sezon komedii „Working The Engels”, która składać się będzie z 12 odcinków. Jest to serial stworzony przez Katie i Jane Ford. Fabuła opowiadać będzie o rodzinie, która musi się zjednoczyć w trudnej chwili, gdy zmarł ich ojciec i jednocześnie pozostawił im ogromny dług do zapłaty. Członkowie rodziny muszą na nowo rozkręcić firmę prawniczą zmarłego, ale problem polega na tym, że tylko córka – Jenna ma kwalifikacje, by pracować w takim miejscu.

Przejdź do komentarzy (3)

Komentarze (3)

Aby móc komentować, musisz być zalogowanym użytkownikiem.
 1. qqq

  kolejne komedie? rly?

 2. 8azyliszek

  @UP

  Exactly.

  Kolejne RODZINNE sitcomy?! Realy?! Czy ostatnie lata nic tych durnych stacji nie uczą? Nawet gdyby w "Here’s Your Damn Family" zagrał Leonard, to i tak byłby to kompletny crap.

  Durne NBC. Anulowało "Welcome to the Family" by zaraz zamówić komedię prawie identyczną. Kolejne miliony dolców idą do piachu.

 3. <a href="http://naekranie.pl/profil?u=107045" class="author-name">bfg.pawel.jurczak</a>
  bfg.pawel.jurczak

  ktoś orientuje się do kiedy najpóźniej stacje zamawiają piloty na kolejny sezon i gdzie można sprawdzać bieżące podsumowanie co już zamówili? była taka strona z tego co kojarzę .