Menu

Aktualności

Oliver i Felicity – będzie romans w „Arrow”?

Dziennikarze EW.com zastanawiają się, czy ulubiona para fanów Arrow - Oliver i Felicity - kiedykolwiek będą razem. Mało prawdopodobne, by wydarzyło się to w drugim sezonie.

Tak przynajmniej twierdzi producent wykonawczy Andrew Kreisberg. – Felicity faktycznie może coś do Olivera czuć i w drugim sezonie będzie się z tym zmagać. Szczególnie z faktem, czy może mu o tym powiedzieć. Kreisberg dodał również, że w drugim sezonie Oliver nie będzie jedynym facetem na radarze sympatycznej informatyczki, a Felicity stanie się obiektem uczuć zupełnie innego, nowego bohatera.

Podobnie jak Oliver, który z trudem będzie próbował zbliżyć się do Laurel (Katie Cassidy) po śmierci Tommy’ego. Głównemu bohaterowi w głowie może zawrócić choćby bohaterka grana przez Caity Lotz, czyli Black Canary. – Mam wrażenie, że każda kobieta w naszym serialu, która nie ma na nazwisko Queen, może być zainteresowana Oliverem. Widzimy to podczas pisania scenariuszy do kolejnych odcinków. Można tylko zgadywać, w jakim kierunku pójdzie kiedyś serce głównego bohatera – powiedział Kreisberg.

Arrow powraca do ramówki CW 9 października

Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze