Menu

Aktualności

Rozpiska gier w PlayStation Plus na grudzień

Usługa PlayStation Plus się zmienia. Widać to choćby po rozpisce na grudzień, gdzie pierwszy raz do oferty dołączają gry na PlayStation 4.

Oferta PlayStation Plus na grudzień to aż sześć nowych gier – po dwie na każdą z konsol Sony. Użytkownicy PlayStation 4, którzy otrzymają swoją konsolę w dniu premiery i jednocześnie posiadają abonament PlayStation Plus, już od 27 listopada będą mogli zagrać w Resogun i Contrast. Ta pierwsza produkcja to obecnie najwyżej oceniana gra na PS4.

Użytkownicy PlayStation 3 wzbogacą swoją kolekcję gier z PlayStation Plus o ścigałkę od Codemasters o nazwie Grid 2, której premiera sklepowa miała miejsce ledwie pół roku temu. W ofercie znajdzie się też gra „Guacamelee!” (cross-buy z PS Vita). Z kolei na przenośną konsolę Sony dla abonentów PS+ udostępniona zostanie produkcja „Sonic and All-Stars Racing Transformed” oraz Grand Theft Auto: Liberty City Stories">Grand Theft Auto: Liberty City Stories.

Warto przypomnieć, że na PlayStation 4 abonament PS+ będzie obowiązkowy, by można było grać online w tryby multiplayerowe.

Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze