Repertuar kin Nowość Program TV

Newsy

Adam Siennica
-
-

Captive State – Ziemia okupowana przez Obcych. Nowy zwiastun

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu Captive State, thrillera science-fiction w reżyserii Ruperta Wyatta. Premiera w marcu przyszłego roku.

-

Kapitan Marvel – Carol gotowa do walki ze Skrullem. Nowe zdjęcie

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Kapitan Marvel. Widzimy na nim tytułową bohaterkę gotową do starcia z jednym ze Skrulli.

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – żaden z bohaterów tak naprawdę nie...

Do sieci trafiła kolejna teoria dotycząca fabuły filmu Avengers: Endgame. Jeden z fanów założył scenariusz, według którego nikt z bohaterów tak naprawdę nie umiera pod…

Adam Siennica
-

Planeta Singli 3 – pierwszy plakat. Jest Linda i Szyc

Planeta Singli 3 pojawi się na początku 2019 roku na polskich ekranach. Pierwszy plakat pokazuje nam bohaterów komedii romantycznej.

Michał Kujawiński
-

Netflix stworzy serial o Selenie, gwieździe muzyki tejano

Platforma Netflix zamówiła serial poświęcony zamordowanej wokalistce Selenie. Produkcja zatytułowana została Selena: The Series.

Emil Borzechowski
-

Corsair Vengeance RGB Pro Light Enhancement Kit – kości...

Firma Corsair zaprojektowała pamięci RAM, które są kwintesencją szpanerskiego gamingu. Vengeance RGB Pro Light Enhancement Kit świecą, ale nie ma w nich modułu pamięci.

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

 

 

Artykuły

Paweł Krzystyniak
-
Tymoteusz Wronka
-

Najlepsze książki 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze książki 2018 roku. Lista będzie aktualizowana, jeśli tylko nasi redaktorzy i współpracownicy natrafią na książkę, która jest warta polecenia.

Wiktor Fisz
-

Liga Mistrzów jest jak serial… czyli pożeranie cyklicznych...

Powiedział mędrzec kiedyś, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Powiedział też, że dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.

Paweł Krzystyniak
-

PlayStation – propozycje świątecznych prezentów

Konsola, akcesoria do niej lub gry mogą być dobrym pomysłem na świąteczne prezenty dla zapalonych graczy. Sprawdźcie nasze propozycje.

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza pełnego zwiastuna. Co...

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej, niż na pierwszy rzut oka widać.

Michał Kujawiński
-

Filmy sf/fantasy 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy Wam przybliżyć te najciekawsze z gatunku science-fiction i fantasy.

Michał Kujawiński
-

Najlepsze seriale listopada 2018 – wyniki głosowania czytelników

Czas podsumować listopad, który nie był tak jak poprzednim razem bogaty w znakomite produkcje, ale niewątpliwie znalazło się wiele ciekawych pozycji. Czas na ogłoszenie wyników…

naEKRANIE na YouTubie

Recenzje

TOP6 naEKRANIE

-
-
breaking
-
-
-
-