Newsy

Tymoteusz Wronka
-
Tymoteusz Wronka
-

Rozpoczęto prace nad ekranizacją kryminału Sary Blaedel

Sara Blaedel to znana także w naszym kraju duńska autorka kryminałów. Jedna z jej powieści z serii o Louise Rick może zostać zekranizowana.

Tymoteusz Wronka
-

Krew, kontynuacja Aorty Bartosza Szczygielskiego, ukaże się jesienią

Nowa powieść kryminalna Bartosza Szczygielskiego będzie kontynuowała historię bohatera z jego debiutanckiej powieści. Oto szczegóły.

Tymoteusz Wronka
-

Prawdziwa historia McDonald’s: biografia twórcy McImperium...

Zastanawialiście się kiedyś w czym tkwi sukces McDonald’s? Ray Kroc, twórca globalnego imperium gastronomicznego, zdradzi wam szczegóły rozwoju marki.

Tymoteusz Wronka
-

Żółwie aż do końca: nowa powieść Johna Greena jeszcze w tym roku

Cieszący się ogromną popularnością na całym świecie pisarz powieści obyczajowych dla młodzieży John Green powraca z nową powieścią. Przeczytajcie o szczegółach książki Żółwie aż do…

Tymoteusz Wronka
-

Polowanie na Voldoriusa: wkrótce nowa powieść z Warhammera 40.000

Fani kosmicznych marines walczących z armiami chaosu wkrótce otrzymają nową książkę. Premiera Polowania na Voldoriusa jeszcze w tym miesiącu.

Tymoteusz Wronka
-

George R.R. Martin mówi stop i oddaje się pisaniu powieści?

Gra o tron wyprzedziła już fabułę z powieści George'a R.R. Martina, co irytuje fanów serii. Wygląda na to, że autor postanowił ograniczyć inne projekty i…

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Artykuły

-
Piotr Piskozub
-

Molestowanie i zakłamanie, czyli jak Hollywood robi z Ciebie frajera

Sprawa oskarżonego o molestowanie seksualne Harveya Weinsteina ma drugie dno, o którym czasami w trakcie dyskusji się zapomina - dotyczy ono hipokryzji, która trawi Hollywood.…

Tymoteusz Wronka
-

Dziś wieczorem w telewizji – 19.10.2017

(Anty)superbohaterski Deadpool, Zdarzenie z Markiem Wahlbergiem czy serial sci-fi Dark Matter. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

naEKRANIE
-

Najlepsze seriale września 2017. Głosowanie czytelników

Co miesiąc zapoznajecie się z naszym wyborami najlepszych seriali. W tym tekście liczy się wasze zdanie. Wybierzcie te seriale, które według Was były najlepsze w…

Adam Siennica
85 -

Najlepsze filmy z Jeanem-Claude’em Van Damme’em

Jean Claude Van Damme to ikona kina akcji i żywa legenda gatunku. Przez lata stworzył wiele filmów, które dobrze się ogląda po dzień dzisiejszy.

Piotr Piskozub
-

QUIZ: Jak nazywają się te postacie z serialu Battlestar Galactica?

Battlestar Galactica, jeden z największych telewizyjnych fenomenów ostatnich lat, to pozycja obowiązkowa dla każdego fana sci-fi. Czas sprawdzić, jak dobrze pamiętacie postacie z tej produkcji.

Paweł Krzystyniak, ...
-

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 – relacja z imprezy

W dniach 13-15 października odbyła się trzecia edycja targów Warsaw Games Week, a zarazem druga, na której mieliśmy przyjemność gościć.

naEKRANIE na YouTubie

Recenzje

TOP6 naEKRANIE

Recenzje użytkowników