Newsy

-
-

Ezra Miller i Geoff Johns o pracach nad Flashpoint

Podczas jednego z wywiadów, gwiazda Ligi Sprawiedliwości Ezra Miller, zdradził jak postępują pracę nad samodzielnym filmem o przygodach odgrywanego przez niego bohatera - Flasha. Odpowiedzialny…

Michał Czubak
-

Wyłączenie Marvel Heroes nastąpi z końcem roku

Znamy więcej szczegółów wyłączenia przez Disneya gry MMO Marvel Heroes. Gracze są niezadowoleni i domagają się zwrotów pieniędzy za zakupy w grze.

-

Zobacz krótką zapowiedź zwiastuna filmu Iniemamocni 2

Disney/Pixar ogłosił, że pierwszy zwiastun długo oczekiwanego widowiska Iniemamocni 2, będzie miał premierę jutro, podczas transmisji College GameDay na ESPN.

-

Hiromi Tsuru nie żyje. Podkładała głos pod Bulmę z anime Dragon Ball

Aktorka głosowa Hiromi Tsuru, zmarła wczoraj w wieku 57 lat. Przyczyna zgonu nie jest na razie znana.

-

Easy – zobacz zwiastun 2. sezonu serialu komediowego od...

Netflix opublikował właśnie pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu Easy. Zobaczymy w nim nowe aktorki m.in. Aubrey Plaza i Judy Greer.

-

Wszystkie pieniądze świata – nowe plakaty filmu już bez...

Na plakatach z nowego filmu Ridleya Scotta, możemy zobaczyć m.in. zmianę jeśli chodzi o widniejące na nich nazwiska obsady.

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Artykuły

Bartek Czartoryski
weekend
-
Dawid Muszyński
weekend
-

Stroje w Star Trek: Deep Space Nine były wygodniejsze –...

Penny Johnson Jerald w serialu science fiction gra postać doktor Claire, która odgrywa ważną rolę w historii. Dawid Muszyński rozmawiał z aktorką podczas New York…

Adam Siennica
-

Najlepszy – reżyser i aktorzy opowiadają o filmie....

Podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni mieliśmy okazję porozmawiać z ekipą filmu Najlepszy. Zobaczcie, co opowiedzieli nam o swojej produkcji.

Piotr Piskozub
-

Bartosz Walaszek – tykająca b(B)omba i egzorcysta polskiej...

Bartosz Walaszek to nie tylko twórca kreskówek, takich jak Kapitan Bomba, Blok Ekipa czy Egzorcysta. To także największa zagadka współczesnej polskiej popkultury.

Jędrzej Skrzypczyk
-

„Na żywo z Warszawy…!”, czyli marzenia o własnym...

Saturday Night Live - amerykański telewizyjny i kulturowy fenomen - już w przyszłym miesiącu doczeka się polskiej odsłony. Dźwigając na swoich barkach wieloletnią tradycję, platforma…

Adam Siennica
-

QUIZ: Rozpozna animację LEGO po kadrze

LEGO od wielu lat tworzy świetne filmy i seriale animowane, które charakteryzują się bardzo specyficznym stylem. Czy rozpoznacie je wszystkie?

Michalina Reda
-

Najlepsze filmy motywacyjne. Co warto obejrzeć?

Istnieje pewna kategoria, do której – niezależnie od gatunku – wpisuje się cały szereg produkcji. Mowa o filmach motywacyjnych i inspirujących. Takich, po których seansie…

naEKRANIE na YouTubie

Recenzje

TOP6 naEKRANIE

Recenzje użytkowników