Repertuar kin Nowość Program TV

Newsy

Emil Borzechowski
-
Emil Borzechowski
-

Naukowcy chcą ulepszyć pszczoły wyposażając je w elektroniczne plecaki

Wizja roju pszczół podłączonego do internetu powoli staje się rzeczywistością. Amerykańscy naukowcy pracują nad miniaturowymi czujnikami, dzięki którym owady mogłyby monitorować jakość upraw.

Emil Borzechowski
-

LG chce zamienić nas w browarników. Firma pokaże „ekspres do...

LG chce zamienić nas w domowych piwowarów. Firma wypuści do sprzedaży automat warzelniczy, który przygotuje piwo ze specjalnych kapsułek.

-

Amazon wprowadza bezobsługowe sklepy do Europy

Sieć sklepów Amazon Go rośnie w siłę. Te nietypowe placówki funkcjonowały dotychczas wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych, ale już wkrótce pojawią się na europejskim rynku.

-

48 megapikseli w telefonie. Nadchodzą smartfony dla miłośników...

Walka na cyferki w branży mobilnej trwa w najlepsze. Po patentach na 16-obiektywowe smartfony przyszedł czas na urządzenia wyposażone w matrycę o rozdzielczości 48 mpx.

-

Naukowcy eksperymentują z ultrawydajnymi bateriami, które mogą...

Wiele wskazuje na to, że naukowcy wpadli na trop technologii, która pozwoli zastąpić przestarzałe baterie litowo-jonowe. Nowe baterię pozwolą zgromadzić znacznie więcej energii niż te,…

-

W Street Fighter V: Arcade Edition pojawią się reklamy

Deweloperzy przyzwyczaili nas do reklam w tytułach mobilnych, kolejnym krokiem będzie wprowadzenie ich do tytułów pecetowych i konsolowych. Capcom chce być prekursorem w tej branży.

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 

 

Artykuły

-
Paweł Krzystyniak
-

GRY 2019: najciekawsze premiery [lista aktualizowana]

Rok 2018 okazał się bardzo obfity w premiery świetnych tytułów. Na szczęście i w roku 2019 gracze nie powinni mieć powodów do narzekań.

Tymoteusz Wronka
-

Najlepsze książki 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze książki 2018 roku. Lista będzie aktualizowana, jeśli tylko nasi redaktorzy i współpracownicy natrafią na książkę, która jest warta polecenia.

Wiktor Fisz
-

Liga Mistrzów jest jak serial… czyli pożeranie cyklicznych...

Powiedział mędrzec kiedyś, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Powiedział też, że dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.

Emil Borzechowski
-

Nvidia Max-Q. Przyglądamy się ultramobilnym laptopom dla graczy

Nvidia rozwija linię ultralekkich laptopów dla graczy. Podczas konferencji zorganizowanej przez firmę na zakończenie roku przyjrzeliśmy się, jak funkcjonują komputery z serii Max-Q.

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza pełnego zwiastuna. Co...

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej, niż na pierwszy rzut oka widać.

Michał Kujawiński
-

Filmy sf/fantasy 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy Wam przybliżyć te najciekawsze z gatunku science-fiction i fantasy.

naEKRANIE na YouTubie

Recenzje

TOP6 naEKRANIE

-
-
-
-
-
-