Ania, nie Anna - plakat finałowej odsłony serialu na Netflix. Są szanse na 4. sezon?

Ania, nie Anna to serial Netflixa i CBC bazujący na powieści Ania z Zielonego Wzgórza. 3. sezon okazuje się być finałowym dla tej produkcji. Otrzymaliśmy oficjalny plakat.

Ania, nie Anna to serial Netflixa i CBC bazujący na powieści Ania z Zielonego Wzgórza. 3. sezon okazuje się być finałowym dla tej produkcji. Otrzymaliśmy oficjalny plakat.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  nie anna 

Ania, nie Anna to serial Netflixa z 2017 roku, oparty na cyklu książkowym Ania z Zielonego Wzgórza. Główną bohaterką jest sierota, która pomimo wszelkich przeciwności walczy o miłość i swoje miejsce w świecie. Po nieszczęśliwych wydarzeniach z wczesnego dzieciństwa, dziewczynka przez przypadek trafia do domu starzejącego się rodzeństwa – Marilli i Matthew Cuthbertów.

Serial zadebiutuje z 3. sezonem 3 stycznia na platformie Netflix. Jak zdradza nam napis na nowym plakacie, będzie to finałowa odsłona produkcji. Portal cheatsheet podaje, że współpraca Netflixa i CBC dobiegła końca. Dyrektor generalna stacji, Catherine Tate na początku października skomentowała tę współpracę jako wzbogacanie Netflixa kosztem stacji z Kanady. Pomimo dużych sukcesów i naprawdę świetnych 2. sezonów serialu Ania, nie Anna, tarcia pomiędzy CBC i Netflix były na porządku dziennym. Główną kwestią sporną jest unikanie przez Netflixa podatków, które kanadyjska firma musiała zapłacić za tworzenie tego samego serialu. Utrata partnerstwa może być jednym z powodów wymuszających na stacji CBC porzucenie projektu. Istnieje jednak szansa, że 4. sezon zostanie zrealizowany samodzielnie przez kanadyjską stację. Podpis na plakacie o finale sezonu, może być jedynie dowodem na to, że Netflix nie będzie już współtworzyć produkcji i dlatego nie ukaże się w serwisie więcej odsłon. 

Ania, nie AnnaNetflix

Źródło: netflix/zdjecie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV