Arrow, Supergirl i Legends of Tomorrow – co w kolejnych odcinkach? [ZDJĘCIA]

W sieci pojawiły się zdjęcia promujące kolejne odcinki seriali The CW należących do Arrowverse.

W sieci pojawiły się zdjęcia promujące kolejne odcinki seriali The CW należących do Arrowverse.

Serial Arrow powróci z 17. odcinkiem 7. sezonu 25 marca. Został on zatytułowany Inheritance. Pojawiły się zdjęcia promujące ten epizod.

Natomiast 24 marca zadebiutuje 16. odcinek 4. sezonu serialu Supergirl zatytułowany The House of L. Również pojawiły się zdjęcia promujące ten epizod.

1 kwietnia pojawi się 9. odcinek 4. sezonu produkcji Legends of Tomorrow. Nosi on tytuł Lucha De Apuestas. Poniżej zdjęcia z epizodu.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Jack Rowand/The CW

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV