Przeczytaj w weekend

Ballerina - spin-off Johna Wicka ma reżysera! Len Wiseman obejmuje stery

Ballerina to planowany film akcji, który będzie spin-offem Johna Wicka. Zgodnie z nowymi informacjami, projekt ma już reżysera.

Ballerina to planowany film akcji, który będzie spin-offem Johna Wicka. Zgodnie z nowymi informacjami, projekt ma już reżysera.

Michalina Reda
Michalina Reda

Ballerina to zapowiedziany jeszcze w 2017 roku film akcji, który będzie spin-offem serii John Wick. Fabuła skupiać się będzie na młodej zabójczyni, która chce mścić się na mordercach swojej rodziny. Akcja ma rozgrywać się w tym samym świecie, w którym osadzony był John Wick - nie ma jednak informacji mówiących o tym, czy Keanu Reeves pojawi się na ekranie.

Zgodnie z nowymi informacjami, Ballerina ma już reżysera - stery w produkcji obejmie Len Wiseman, który pracował nad filmami takimi jak seria Underworld czy Szklana pułapka 4.0. Współtworzył także seriale Lucyfer, Hawaii 5.0, Jeździec bez głowy czy Potwór z bagien.

Dziennikarze portalu Deadline podają, że projekt jest jednym z priorytetów studia Lionsgate. Przypomnijmy, że do napisania scenariusza zaangażowano Shaya Hattena, który współpracował nad filmami Army of the Dead czy John Wick 3. Keanu Reeves i Chad Stahelski mają znaleźć się w gronie producentów.

Ballerina - data premiery ani informacje castingowe nie są znane. Będziemy informować o rozwoju projektu.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV