Borderlands: Game of the Year Edition trafi na współczesne konsole?

Być może w oczekiwaniu na właściwą odsłonę serii Borderlands, przyjdzie nam zagrać w odświeżone Borderlands: Game of the Year Edition.

Być może w oczekiwaniu na właściwą odsłonę serii Borderlands, przyjdzie nam zagrać w odświeżone Borderlands: Game of the Year Edition.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Po siedmiu miesiącach od pierwotnego ujawnienia Borderlands w zbiorczym wydaniu na współczesne konsole i PC, pozycja ponownie pojawiła się w boardzie nadającym grom kategorie wiekowe. Podobnie, jak wcześniej - także w tym wywodzącym się z Azji.

Gra Borderlands została tym razem sklasyfikowana w Tajwanie. Aczkolwiek w przeciwieństwie do koreańskiego, tylko na platformy PS4 i XBO. Nie ma informacji o odświeżonym wydaniu na PC. Tajwańska organizacja podaje także developera odpowiedzialnego za grę. To firma Blind Squirrel Entertainment, która w portfolio ma kilka ciekawych pozycji. W tym m.in. takie gry, jak PreyBioshock: The CollectionMafia III czy Sunset Overdrive.

Źródło: gematsu.com / fot. 2K Games

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV