Box Office: Ile zarobi Shazam? Są prognozy

Shazam! to nowy film kinowego uniwersum DC, czyli świata Wonder Woman i Aquamana. Portal Deadline opublikował prognozy box office.

Shazam! to nowy film kinowego uniwersum DC, czyli świata Wonder Woman i Aquamana. Portal Deadline opublikował prognozy box office.

Shazam! według pierwszych opinii to film dobry, ale bardziej kameralny niż inne widowiska DC, jak choćby przygody Aquamana. Dlatego też prognozy też są przystępne. Na razie szacuje się otwarcie w wysokości od 40 mln dolarów do 45 mln dolarów.

Dziennikarze Deadline przyznaje, że według analiz nie jest to zbytnio rozpoznawalna postać, więc tutaj rekordów bić nie będą. Budżet wynosi 100 mln dolarów plus koszty promocji.

Konkurentem Shazama będzie horror Pet Sematary, który ma zebrać od 20 mln dolarów do 30 mln dolarów.The Best of Enemies ma oszacowane otwarcie na poziomie 7 mln dolarów.

Konkurencją może być też Dumbo, dla którego będzie to drugi weekend wyświetlanie. Otwarcie dla filmu Tim Burton szacuje się w wysokości od  58 mln dolarów do 75 mln dolarów.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV