Arrowverse - Brandon Routh jako Superman. Pierwsze zdjęcie

Brandon Routh powróci do roli Supermana w crossoverze Arrowverse. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie przedstawiające aktora w kostiumie.

Brandon Routh powróci do roli Supermana w crossoverze Arrowverse. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie przedstawiające aktora w kostiumie.

Michalina Reda
Michalina Reda

Brandon Routh zagra Supermana w nadchodzącym crossoverze Arrowverse. Aktor już wcielał się w Człowieka ze stali w filmie pełnometrażowym Superman: Powrót z 2006 roku. Teraz, w Arrowverse, będzie jednym z trzech Supermanów - w pozostałych wcielają się Tyler Hoechlin i Tom Welling, których obecność w crossoverze również została potwierdzona. Każdy z herosów będzie reprezentował inny przedział czasowy. Wiemy także, że Routh sportretuje wersję, którą fani znają z komiksu Przyjdź Królestwo, gdzie Superman jest starszy i mroczniejszy, a cała historia, znacznie bardziej brutalna.

W ramach promocji nadchodzącego wydarzenia telewizyjnego, do sieci trafiło pierwsze oficjalne zdjęcie aktora w kostiumie. Zobaczcie grafikę:

nullfot. materiały prasowe

Przypomnijmy, że Kryzys na nieskończonych ziemiach to największy ze wszystkich crossoverów Arrowverse. W tej historii na wolność wydostaje się Antymonitor, który wraz z Psycho Piratem zaczynają siać zniszczenie na Ziemi i w równoległych wszechświatach, rozpoczynając totalną wojnę. Premiera w grudniu.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV