Brandon Routh powraca jako Superman! Nowe informacje o crossoverze Arrowverse [SDCC 2019]

Zgodnie z nowymi informacjami, w nadchodzącym crossoverze Arrowverse wystąpi Brandon Routh. Co ciekawe, tego samego herosa zagra jednocześnie Tyler Hoechlin.

Zgodnie z nowymi informacjami, w nadchodzącym crossoverze Arrowverse wystąpi Brandon Routh. Co ciekawe, tego samego herosa zagra jednocześnie Tyler Hoechlin.

Przed nami kolejny crossover Arrowverse, zgodnie z zapowiedziami - największy ze wszystkich. Przypomnijmy, że w tej historii na wolność wydostaje się Antymonitor, który wraz z Psycho Piratem zaczynają siać zniszczenie na Ziemi i w równoległych wszechświatach, rozpoczynając totalną wojnę. Crossover nosi tytuł Kryzys na nieskończonych ziemiach.

Twórcy i aktorzy Arrowverse są obecnie na Comic-Conie w San Diego, gdzie promują nadchodzące seriale. Na konwencie podano też kilka informacji na temat samego crossovera - najważniejszą z nich pozostaje z całą pewnością ta, że na ekranie w roli Supermana pojawi się Brandon Routh. Przypomnijmy, że aktor wcielał się w Supermana w filmie pełnometrażowym Superman: Powrót z 2006 roku. Co ciekawe, w Arrowverse już jest jeden Superman, którego gra Tyler Hoechlin - jego obecność w crossoverze również została potwierdzona. Oznacza to ni mniej ni więcej jak fakt, że podczas eventu zobaczymy dwóch różnych Supermanów - jak potwierdza portal Deadline, każdy z nich będzie reprezentował inny przedział czasowy.

Przypomnijmy, że Brandon Routh gra już w Arrowverse inną postać - w serialach Legends of Tomorrow i Arrow wciela się w Raya Palmera, znanego jako Atom. Według informacji portalu Deadline, jedna rola nie wyklucza drugiej - aktora zobaczymy w dwóch różnych odsłonach. Jeszcze nie wiadomo, jak to zostanie połączone, jednak - przyznajcie - brzmi intrygująco.

Na razie nie ma informacji o tym, w którym odcinku crossovera zagra Routh a w którym Hoechlin. Crossover zadebiutuje w grudniu.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV