Cuba Gooding Jr. oskarżony o napaść na tle seksualnym. Aktor odda się w ręce policji

Cuba Gooding Jr. został oskarżony o napastowanie nieznajomej kobiety na tle seksualnym. Nowojorska policja przygląda się sprawie.

Cuba Gooding Jr. został oskarżony o napastowanie nieznajomej kobiety na tle seksualnym. Nowojorska policja przygląda się sprawie.

Michalina Reda
Michalina Reda

Cuba Gooding Jr., aktor, którego znamy z filmów takich jak Jerry Maguire, Pearl Harbor, Siła i honor czy Kamerdyner, został oskarżony o napaść na tle seksualnym. Kobieta, która zgłosiła sprawę na policję, utrzymuje, że w minioną sobotę Gooding Jr. chwycił ją za pierś będąc pod wyraźnym wpływem alkoholu. Domniemany incydent miał miejsce w Magic Hour Rooftop Bar and Lounge na Manhattanie. Gooding Jr. stanowczo zaprzeczył doniesieniom, mówiąc, że monitoring w barze może wykazać, iż nie zrobił nic złego.

Nowojorska policja, która już przygląda się zgłoszeniu, wydała następujące oświadczenie w rozmowie z The Hollywood Reporter:

NYPD bardzo poważnie traktuje napaści na tle seksualnym. Prosimy każdego, kto był ofiarą takich zachowań, do zgłoszenia się na policję, abyśmy mogli przeprowadzić kompleksowe dochodzenie i zaoferować wsparcie osobom, które tego doświadczyły.

Aktor zamierza oddać się w ręce policji na czas trwania śledztwa. Jak mówi, ufa systemowi sprawiedliwości i chce, by sytuacja została wyjaśniona przez odpowiednie służby. Adwokaci Goodinga Jr. nie komentują szerzej sytuacji.

Źródło: thr.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV