Czarne lustro: Bandersnatch – Will Poulter odchodzi z Twittera po premierze filmu

Will Poulter, który zagrał w filmie Czarne lustro: Bandersnatch, postanowił odejść z Twittera. Powodem jest troska o własne zdrowie psychiczne.

Will Poulter, który zagrał w filmie Czarne lustro: Bandersnatch, postanowił odejść z Twittera. Powodem jest troska o własne zdrowie psychiczne.

Will Poulter w filmie Black Mirror: Bandersnatch wcielił się w postać programisty Colina Ritmana. Zaledwie kilka dni po premierze produkcji, aktor zdecydował się opuścić Twittera, co wyjaśnia w ostatnim zamieszczonym przez siebie poście - jak mówi, to najwyższy czas by odpocząć od mediów społecznościowych, w trosce o własne zdrowie psychiczne.

Poulter nie podaje konkretnego powodu odejścia z Twittera, jednak poszczególne zdania z jego wypowiedzi mogą wskazywać na to, że aktor spotkał się ze słowami krytyki po swoim występie w filmie z serii Black Mirror. Wspomina też o negatywnych stronach istnienia w sieci i chęci odnalezienia pewnej życiowej równowagi. Jednocześnie zapowiada, że nie znika na zawsze i po stosownym odpoczynku od świata internetowego, prawdopodobnie jeszcze tu wróci - w tym czasie będzie również aktywny jeśli chodzi o reprezentowanie organizacji charytatywnych i internetowych kampanii.

Decyzję aktora pochwalił już John Boyega, którego znamy z roli Finna w serii Gwiezdne Wojny.

Czarne lustro: Bandersnatch - film jest już dostępny na platformie Netflix.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV