Przeczytaj w weekend

Czarne lustro: Bandersnatch – Will Poulter odchodzi z Twittera po premierze filmu

Will Poulter, który zagrał w filmie Czarne lustro: Bandersnatch, postanowił odejść z Twittera. Powodem jest troska o własne zdrowie psychiczne.

Will Poulter, który zagrał w filmie Czarne lustro: Bandersnatch, postanowił odejść z Twittera. Powodem jest troska o własne zdrowie psychiczne.

Will Poulter w filmie Black Mirror: Bandersnatch wcielił się w postać programisty Colina Ritmana. Zaledwie kilka dni po premierze produkcji, aktor zdecydował się opuścić Twittera, co wyjaśnia w ostatnim zamieszczonym przez siebie poście - jak mówi, to najwyższy czas by odpocząć od mediów społecznościowych, w trosce o własne zdrowie psychiczne.

Poulter nie podaje konkretnego powodu odejścia z Twittera, jednak poszczególne zdania z jego wypowiedzi mogą wskazywać na to, że aktor spotkał się ze słowami krytyki po swoim występie w filmie z serii Black Mirror. Wspomina też o negatywnych stronach istnienia w sieci i chęci odnalezienia pewnej życiowej równowagi. Jednocześnie zapowiada, że nie znika na zawsze i po stosownym odpoczynku od świata internetowego, prawdopodobnie jeszcze tu wróci - w tym czasie będzie również aktywny jeśli chodzi o reprezentowanie organizacji charytatywnych i internetowych kampanii.

Decyzję aktora pochwalił już John Boyega, którego znamy z roli Finna w serii Gwiezdne Wojny.

Czarne lustro: Bandersnatch - film jest już dostępny na platformie Netflix.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV