Czarne lustro – gwiazdy Avengers i Aquamana w 5. sezonie serialu. Kto zagra?

Czarne lustro to serial Netflixa, który powróci z 5. sezonem. Zgodnie z nowymi informacjami, w produkcji wystąpią dwaj aktorzy znani z Avengers i Aquamana.

Czarne lustro to serial Netflixa, który powróci z 5. sezonem. Zgodnie z nowymi informacjami, w produkcji wystąpią dwaj aktorzy znani z Avengers i Aquamana.

Black Mirror to serial Netflixa, który jest realizowany w formie antologii - każdy odcinek opowiada inną historię i jednocześnie każdy jest mroczną wizją przyszłości uzależnionej od nowinek technologicznych. Do tej pory wyemitowano 4. sezony, które składają się łącznie z 18 odcinków, a także interaktywny film pełnometrażowy, Black Mirror: Bandersnatch. Jakiś czas temu zapowiedziano, że serial doczeka się także 5. sezonu.

Choć szczegóły fabuły nowej serii są utrzymywane w ścisłej tajemnicy, dziś poznaliśmy nowe informacje castingowe. Jak się okazuje, w 5. sezonie Czarnego lustra zagrają Anthony Mackie i Yahya Abdul-Mateen II - aktorzy, których znamy z filmów komiksowych Marvela i DC. Wcielają się oni odpowiednio w Falcona i Black Mantę. Na tę chwilę informację o tym, kogo zagrają, nie są znane - nie wiadomo też, czy pojawią się w jednym i tym samym odcinku, czy może w dwóch różnych.

Czarne lustro: sezon 5. - data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV