Decydent HBO o Pohamuj mój entuzjazm i Figurantce. Są daty premier nowości

Podczas TCA Casey Bloys brał udział w panelach i udzielał wywiadów. Zdradzono sporo ciekawostek na temat różnych seriali.

Podczas TCA Casey Bloys brał udział w panelach i udzielał wywiadów. Zdradzono sporo ciekawostek na temat różnych seriali.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  hbo 

Na wstępie Casey Bloys omówił szansę na 3. sezon serialu Divorce, który jeszcze nie dostał zamówienia.  Twierdzi, że scenarzyści nad nim pracują. Jeśli wizja na nowe odcinki będzie wszystkim odpowiadała, wówczas zamówią sezon. Za sterami stoi nowa showrunnerka Liz Tuccillo.

Potwierdza, że wznawiają prace nad finałowym sezonem serialu Veep. Teraz, gdy Julia Louis-Dreyfus wygrała z chorobą, wszystko jest na dobrej drodze, by to nakręcić. Według Bloysa scenarzyści już nad tym pracują, a zdjęcia ruszą jesienią 2018 roku.

Wyjawiono też datę premiery serialu komediowego CampingJennifer Garner w roli głównej. Zadebiutuje on w USA na antenie HBO już 14 października. Natomiast 6 października będzie można obejrzeć nagranie zapisu występu: Flight of the Conchords: Live at the London Apollo. 18 sierpnia pojawi się na ekranach animowany serial Esme & Roy, za którego odpowiadają producenci Ulicy Sezamkowej. Opowiada on historię o dziewczynce i jej przyjacielu, który jest potworem.

Dyrektor programowy potwierdził też, że będzie kolejny sezon Curb Your Enthusiasm. Larry David już nad nim pracuje. Twierdzi, że serial powróci na ekrany wtedy, kiedy twórca będzie już pewny, że wszystko przygotował tak, jak chce. Podobna sytuacja jest z 2. sezonem serialu The Night Of. HBO chce kolejny sezon i poczekają na niego tak długo, aż twórca wymyśli odpowiednią wizję na nowe odcinki.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV