Pani Fletcher z nowym sezonem. Co z Wielkimi kłamstewkami i Detektywem od HBO?

HBO ogłosiło zamówienia nowych seriali i sezonów. Doczekają się ich między innymi Detektyw czy Wielkie kłamstewka.

HBO ogłosiło zamówienia nowych seriali i sezonów. Doczekają się ich między innymi Detektyw czy Wielkie kłamstewka.

Casey Bloys, prezes HBO, oficjalnie ogłosił podczas konferencji Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych zamówienie kolejnego sezonu Pani Fletcher. Wciąż niewiadoma jest przyszłość innych flagowych seriali HBO: Detektywa i Wielkich kłamstewek

Serial Pani Fletcher z Kathryn Hahn i Jacksonem White'em otrzymał 2. sezon. Produkcja przedstawia historię rozwiedzionej kobiety, która musi poradzić sobie także z wyjazdem syna na studia. Całość jest adaptacją książki Toma Perrotty.

Z kolei Nicole Kidman zdradziła, że 3. sezon serialu Wielkie kłamstewka, może nieco się opóźnić, albo widzowie będą musieli być przygotowani, że część aktorek nie powróci do swoich ról. Wszystko przez napięte terminarze. Kidman wymienia między innymi Laurę Dern, która obecnie zajmuje się tak dużą liczbą projektów, że nie ma pewności, że powróci w 3. sezonie.

Nie dano także aktualizacji doniesień w kontekście kolejnego sezonu serialu Detektyw. Wcześniej twórca serialu zapowiadał, że czeka na odpowiedni pomysł na 4. sezon, zatem być może wciąż trwają prace nad scenariuszem i trudno na ten moment określić, kiedy fani mogliby doczekać się nowej odsłony. 

 

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV