Dlaczego Ryan Reynolds przyjął rolę w Pokemon: Detektyw Pikachu? Aktor wyjaśnia

Ryan Reynolds ujawnił główny powód, dla którego zdecydował się wcielić w tytułowego bohatera w Pokemon: Detektyw Pikachu.

Ryan Reynolds ujawnił główny powód, dla którego zdecydował się wcielić w tytułowego bohatera w Pokemon: Detektyw Pikachu.

Pokémon: Detektyw Pikachu to film na podstawie gry z konsoli Nintendo 3DS, która zadebiutowała w 2016 roku. Głównymi bohaterami są tutaj Tim Goodman oraz jego towarzysz - tytułowy Pikachu, któremu głosu udziela Ryan Reynolds. Aktor wyjawił, co zadecydowało o tym, że zdecydował się przyjąć tę rolę.

Okazuje się, że Reynolds zrobił to przede wszystkim z uwagi na swoje dzieci. Aktorowi zależało na tym, żeby móc obejrzeć z dziećmi jakiś film, w którym brał on udział. Z oczywistych powodów odpadały więc inne popularne produkcje z nim w roli głównej, takie jak na przykład Deadpool czy Wieczny student

Byłem podekscytowany robiąc film, który pokochają moje dzieci. Nie robię zbyt wielu filmów, które nie mają kategorii R. To był dla mnie istotny powód. 

Film Pokémon: Detektyw Pikachu zadebiutował w kinach w maju tego roku i okazał się sporym sukcesem - zarówno pod względem przyjęcia przez media, jak i wyników finansowych. W obsadzie, poza Ryanem Reynoldsem, są także m.in. Justice Smith, Ken Watanabe, Kathryn Newton i Suki Waterhouse

Źródło: comicbook.com / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV