Przeczytaj w weekend

Egmont zapowiada komiksy na maj 2019r. Zobaczcie okładki

Zobaczcie jakie komiksy zapowiedział Egmont na maj 2019 roku. Możecie też zapoznać się z okładami nadchodzących albumów.

Zobaczcie jakie komiksy zapowiedział Egmont na maj 2019 roku. Możecie też zapoznać się z okładami nadchodzących albumów.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  Egmont 

Wydawnictwo Egmont zapowiedziało na maj 2019 roku aż 25 komiksów. Do najciekawszych propozycji należą Spider-Man i Staruszek Logan z Marvel Classic, pierwsze tomy Sin City i Promethei, a także nowy Thorgal - Młodzieńcze lata.

Tradycyjnie pojawią się nowe tomy z DC Odrodzenia (Batman, Superman, Nastoletni Tytani) i Marvel NOW! 2.0 (m.in. Deadpool, Hawkeye,  Dr. Strange). Fani komiksów europejskich otrzymają trzy nowe albumy, a ponadto do sprzedaży trafią kontynuacje Palcojad. Tom 1Łasuch #02.

Pełną listę zapowiedzianych komiksów znajdziecie poniżej:

Oto komplet okładek z majowych zapowiedzi Egmontu:

Źródło: Świat Komiksu / fot. Świat Komiksu

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV