Przeczytaj w weekend

Fantastyczne zwierzęta 3 - data premiery filmu Warner Bros.

Fantastyczne zwierzęta 3 to zapowiedziany film ze świata Harry'ego Pottera. Kiedy premiera? Znamy datę.

Fantastyczne zwierzęta 3 to zapowiedziany film ze świata Harry'ego Pottera. Kiedy premiera? Znamy datę.

Fantastyczne zwierzęta to nowa seria filmów z magicznego świata J.K. Rowling, która na tę chwilę składa się z dwóch części - Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć i Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Na tym jednak nie koniec, bowiem przed nami kolejna część, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 3, która nie ma jeszcze oficjalnego tytułu.

Dziś ogłoszono, kiedy będzie premiera Fantastycznych zwierząt 3. Warner Bros. zamierza wypuścić nowy film dopiero 12 listopada 2021 roku, a zatem za ponad dwa lata. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się wiosną 2020 roku - opóźnienie w wejściu na plan było zapowiadane już od dłuższego czasu, jednak do tej pory mówiło się o listopadzie 2019. Wygląda na to, że twórcy potrzebują nieco więcej czasu na przygotowanie produkcji - jak wcześniej zapowiadał Dan Fogler, jest to podyktowane wyłącznie troską o jakość filmu.

Potwierdzono, że w roli Newta Scamandera powróci Eddie Redmayne, zaś w Grindelwalda ponownie wcieli się Johnny Depp. Przypomnijmy, że scenariusz ponownie pisze J.K. Rowling, a reżyserem będzie David Yates.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV