Hans Zimmer ponownie w Polsce! Koncerty już od piątku

Hans Zimmer to obecnie najpopularniejszy kompozytor muzyki filmowej, którego koncerty to niezwykłe show, obok którego nie można przejść obojętnie.

Hans Zimmer to obecnie najpopularniejszy kompozytor muzyki filmowej, którego koncerty to niezwykłe show, obok którego nie można przejść obojętnie.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  Hans Zimmer 

W 2017 roku odbędą się trzy koncerty w Polsce:

26 maja 2017 - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
28 maja 2017 - Atlas Arena, Łódź
30 maja 2017 – TAURON Arena Kraków

Hans Zimmer wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Zimmera znamy z niezwykłych tematów muzycznych do największych hitów. Wystarczy wymienić tutaj takie filmy jak: Seria Piraci z Karaibów, InceptionInterstellar, trylogia Batmana w reżyserii Nolana, Pearl Harbor, GladiatorThe Thin Red Line czy nagrodzony Oscarem The Lion King. Ostatnio komponował do takich filmów jak The Boss BabyHidden FiguresInferno czy Batman v Superman: Dawn of Justice .

Hans Zimmer Live on Tour to trasa prezentująca kilka dekad najpopularniejszej muzyki filmowej. To wielowarstwowe przeżycie, którego nie można przegapić! W 2017 roku kompozytor odwiedzi jeszcze więcej miast, rozpocznie koncertami na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, pojawi się w Australii i Nowej Zelandii, aż dotrze do Europy, w tym do trzech miast w Polsce.

Uczestnicy koncertów Hansa Zimmera wiedzą, że brakuje słów do opisania tego przeżycia. Poprzednia trasa oprócz najintensywniejszych emocji biła rekordy popularności, a bilety na wszystkie koncerty, sprzedały się w zaledwie kilka tygodni. Koncerty Hansa Zimmera w maju 2017 zaprezentują przekrój jego twórczości. Kompozytor zdradza co będziemy mogli usłyszeć, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej przygotować się do celebrowania na żywo najpiękniejszej muzyki filmowej.

The ‘Hans Zimmer Live On Tour’ zostanie podzielony na dwie części: pierwsza będzie zawierać klasyczne i wszystkim znane partytury z filmów takich jak Gladiator, Król Lew, Piraci z Karaibów, Kod Da Vinci, Interstellar, druga część będzie zawierać odświeżone wersje znanych przebojów m. in. z trylogii Mroczny Rycerz, czy największe przeboje z filmu Incepcja. W drugiej części obok Hansa Zimmera na scenie pojawią się specjalni goście, czyli wybitni artyści ze świata muzyki rozrywkowej.

Hans Zimmer - plakat
fot. materiały prasowe

HANS ZIMMER LIVE ON TOUR 2017 w Europie:

Maj-16 Helsinki Hartwall Arena
Maj-18 Stockholm Ericsson Globe
Maj-20 Oslo Telenor Arena
Maj-22 Copenhagen Forum Copenhagen
Maj-24 Leipzig Arena Leipzig
Maj-26 Gdańsk Ergo Arena
Maj-28 Lodz Atlas Arena
Maj-30 Kraków Tauron Arena
Czerwiec-01 Budapest Papp Laszlo Sports Arena
Czerwiec-02 Bratislava Ondrej Nepela Arena
Czerwiec-04 Prague O2 Arena
Czerwiec-06 Vienna Stadthalle D
Czerwiec-09 Frankfurt Commerzbank-Arena
Czerwiec-11 Paris AccorHotels Arena
Czerwiec-13 Dublin 3Arena
Czerwiec-20 Antwerp Sportpaleis
Czerwiec-21 Amsterdam Ziggo Dome
Czerwiec-23 Vienne Theatre Antique
Czerwiec-24 Nimes Arenes
Czerwiec-26 Zurich Hallenstadion
Czerwiec-27 Zurich Hallenstadion

Źródło: materiały prasowe / zdjęcie główne: J. Norppa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV