Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Into the Badlands – sezon 3B będzie ostatnim. Jest data premiery

Podczas TCA stacja AMC ujawniła decyzję o zakończeniu produkcji Into the Badlands. Nadchodzący sezon 3B będzie końcem tej historii.

Podczas TCA stacja AMC ujawniła decyzję o zakończeniu produkcji Into the Badlands. Nadchodzący sezon 3B będzie końcem tej historii.

Into the Badlands: Kraina bezprawia to wyjątkowy serial pokazujący kapitalne sceny walk, których na takim poziomie nie oglądamy w telewizji. Niestety, ale nie przełożyło się to na satysfakcjonujące wyniki oglądalności, więc serial został skasowany. Sezon 3B zadebiutuje 24 marca w USA. Polska premiera zaplanowana jest na 1 kwietnia na AMC Polska.

Nie jest to zaskakująca decyzja, ponieważ sezon 3A był emitowany prawie rok temu i od tego czasu aktorzy zostali zwolnieni z kontraktów i znaleźli nowe posady. Cały sezon został też dawno nakręcony. Nie ma informacji, czy twórcom udało się zamknąć całą historie.

Zobaczcie zdjęcia z sezonu 3B:

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV