James Gunn ma pomóc w przebudowie uniwersum DC. Nowe pogłoski

James Gunn obejmie stery w nowej wersji Legionu Samobójców. Zagraniczne portale nieoficjalnie informują jedna, że jego rola w szeregach Warner Bros. może być znacznie większa.

James Gunn obejmie stery w nowej wersji Legionu Samobójców. Zagraniczne portale nieoficjalnie informują jedna, że jego rola w szeregach Warner Bros. może być znacznie większa.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

James Gunn jakiś czas temu oficjalnie objął stanowisko reżysera filmu The Suicide Squad, zapowiadanego jako nowa wersja i świeży start Legionu samobójców. Jego angaż do produkcji nastąpił kilka miesięcy po tym, jak reżyser został zwolniony przez Marvela - później jednak tę decyzję cofnięto i na ten moment Gunn stworzy zarówno Strażników Galaktyki 3 jak i wspomniany reboot dla DC.

Tymczasem portal We Got This Covered dotarł do nieoficjalnych informacji mówiących o tym, że rola Gunna w szeregach Warner Bros. może być znacznie większa. Od jakiegoś czasu słyszy się bowiem, że studio chce odświeżyć kinowe uniwersum DC i postawić na realizację solowych filmów superbohaterskich, takich jak dobrze oceniane Wonder Woman i Aquaman. Część internautów żartobliwie twierdzi, że wytwórnia chce zamieść swoje stare i nieudane filmy pod dywan, jednak według dziennikarzy portalu prowadzą oni obecnie czynne działania by na nowo wystartować z DCEU - podobno to właśnie Gunn ma być główną osobą, która nada nowy kształt uniwersum. Ma on być zaangażowany w kilka kolejnych projektów DC jako producent - z tej pozycji będzie nadzorował ich produkcję i będzie miał realny wpływ na ich wydźwięk i kształt.

Pamiętajmy, że na ten moment są to informacje nieoficjalne i należy podchodzić do nich z dystansem. Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: wegotthiscovered.com / zdjęcie główne: Comic Book

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV