Przeczytaj w weekend

Kapitan Marvel – nowe wideo promujące film o superbohaterce Marvela

Do sieci trafiły nowe materiały promujące film Kapitan Marvel, najbliższe widowisko Kinowego Uniwersum Marvela.

Do sieci trafiły nowe materiały promujące film Kapitan Marvel, najbliższe widowisko Kinowego Uniwersum Marvela.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Do sieci trafił nowy spot promujący film Captain Marvel, pierwszej samodzielnej produkcji o bohaterce MCU. W filmie zobaczymy jej historię osadzoną w latach 90., a później tytułowa bohaterka odegra kluczową rolę w Avengers: Endgame.

Poniżej możecie zobaczyć nowy spot oraz materiał nagrany telefonem, który prezentuje wideo zza kulis produkcji i kilka nowych scen. Nie wiadomo czy ten materiał trafi do sieci. Możecie zobaczyć go jednak poniżej:

Captain Marvel wejdzie na ekrany kin 8 marca przyszłego roku.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV