Przeczytaj w weekend

Legion Samobójców 2 - ile czasu James Gunn pisał scenariusz? Reżyser komentuje

James Gunn stanie za kamerą Legionu Samobójców 2, a także wcześniej zajął się pisaniem scenariusza. Ile czasu mu to zajęło?

James Gunn stanie za kamerą Legionu Samobójców 2, a także wcześniej zajął się pisaniem scenariusza. Ile czasu mu to zajęło?

Film Legion samobójców 2 to kontynuacja (traktowana też przez twórców jako reboot) widowiska Legion samobójców z 2016 roku. Reżyser produkcji James Gunn poinformował przed tygodniem o początku prac na planie filmu w Atlancie. Na Twitterze odniósł się także do kwestii tego, jak długo zajęło mu pisanie scenariusza do tej produkcji oraz Strażników Galaktyki Vol. 3.

Okazuje się, że pisanie skryptu do filmu DC nie zajęło mu zbyt wiele czasu. Na swoim Twitterze odpowiadając na pytanie fana przyznał, że scenariusz do Legionu Samobójców 2 był wyjątkowo krótki i zajął tylko kilka miesięcy. Z kolei nad pisaniem Strażników Galaktyki Vol. 3 spędził cały rok. Przypomnijmy, że Gunn wrócił na stanowisko reżysera wspomnianego filmu MCU. Wcześniej został zwolniony za niestosowne wpisy w internecie sprzed wielu lat, ale Disney postanowił przywrócić go na stanowisko reżysera trzeciej odsłony Strażników Galaktyki

W obsadzie nowego filmu Jamesa Gunna znajdują się Margot Robbie, Idris Elba, David Dastmalchian, John Cena, Jai Courtney, Joaquín Cosío Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Viola Davis i Michael Rooker. Premiera filmu w USA 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: heroichollywood.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV