Legion Samobójców 2 - kiedy zdjęcia do filmu Jamesa Gunna?

James Gunn obejmie stery nowej wersji Legionu Samobójców. Zagraniczne portale nieoficjalnie informują, kiedy mogą ruszyć zdjęcia do filmu.

James Gunn obejmie stery nowej wersji Legionu Samobójców. Zagraniczne portale nieoficjalnie informują, kiedy mogą ruszyć zdjęcia do filmu.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

James Gunn jakiś czas temu oficjalnie objął stanowisko reżysera filmu The Suicide Squad, zapowiadanego jako nowa wersja i świeży start Legionu samobójców.

W sieci na portalu GWW pojawiły się informacje, że zdjęcia do filmu w Atlancie rozpoczną się 23 września. Nie wiadomo czy oznacza to początek prac nad produkcją - zdjęcia mogą rozpocząć się wcześniej w innej lokalizacji. Źródło podaje jednak, że właśnie pod koniec września w Atlancie realizowane będą zdjęcia do filmu Jamesa Gunna. Prace mają być realizowane do 31 stycznia 2020 roku. Pamiętajmy jednak, aby informacje te traktować z dystansem. Wcześniej zapowiadano bowiem, że film trafi do kin w 2021 roku. Być może jednak szybkie rozpoczęcie zdjęć zmieni terminarz Warner Bros. i DC.

Szczegóły filmu nie są wciąż znane. Wiemy jednak, że wśród nowych postaci zobaczymy też powroty aktorów do swoich ról z pierwszej odsłony. Nie wiadomo też, kiedy James Gunn będzie pracował nad trzecią odsłoną Strażników Galaktyki w MCU. Plany Marvel Studios poznamy być może na nadchodzącym konwencie San Diego Comic-Con.

Źródło: screenrant.com/zdjecie główne; materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV