Przeczytaj w weekend

Legion Samobójców - David Ayer potwierdza większe powiązanie z Ligą Sprawiedliwości

Legion Samobójców zapowiadał się znakomicie, ale ostatecznie widzowie otrzymali inny film od tego, co sprzedawano w kampanii promocyjnej. David Ayer potwierdza teraz, że z filmu usunięto też jeden z elementów łączący ten film z Ligą Sprawiedliwości.

Legion Samobójców zapowiadał się znakomicie, ale ostatecznie widzowie otrzymali inny film od tego, co sprzedawano w kampanii promocyjnej. David Ayer potwierdza teraz, że z filmu usunięto też jeden z elementów łączący ten film z Ligą Sprawiedliwości.

Legion samobójców z 2016 roku jest filmem Davida Ayera, który zarobił świetnie pieniądze w Box Office, ale niestety nie spotkał się z pozytywnymi recenzjami ze strony krytyków i samej widowni. Wiele mówiło się o ingerencji studia Warner Bros. w ostateczny kształt filmu, co wielokrotnie powtarzał sam reżyser.

David Ayer zapewne mógłby przybić piątkę Zackowi Snyderowi, ponieważ z jego filmu także usunięto pewne rzeczy. Jeden z fanów na Twitterze skrytykował plan Enchantress, która postanowiła "zbudować maszynę", choć jej umiejętności były wystarczającym zagrożeniem dla bohaterów. Ayer skomentował uwagę widza dodając, że antagonistka była pod kontrolą Motherbox, kluczowego elementu fabuły Ligi Sprawiedliwości. Zostało to jednak wycięte w późniejszej fazie tworzenia filmu.

Wygląda jednak na to, że studio uczy się na swoich błędach i chce też zmazać plamę z nieudanej produkcji z 2016 roku. Film Legion samobójców 2 będzie kontynuacją i jednocześnie zupełnie nową odsłoną widowiska. Reżyser James Gunn na swoim Instagramie odpowiedział jednemu z fanów, że jest niezwykle szczęśliwy pracując nad filmem i czerpię ogromną przyjemność z procesu tworzenia po raz pierwszy w karierze. Chwali też ekipę pracującą nad rozwojem projektu oraz scenariusz. Dodał też, że kreci film w nieco innym stylu, co daje mu dodatkową zabawę i przyjemność.

Przypomnijmy, że w obsadzie powrócą Margot Robbie (Harley Quinn), Viola Davis (Amanda Waller), Joel Kinnaman (Rick Flagg) i Jai Courtney (Kapitan Boomerang). Z nowych postaci są David Dastmalchian, Joaquín Cosío Nathan Fillion, Idris Elba, John Cena, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland i Michael Rooker.

Legion samobójców 2 - premiera w 2021 roku. Prace na planie wciąż trwają.

Źródło: heroichollywood.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV