Lucifer i Rosewood kontynuowane przez stację FOX

Seriale dramatyczne telewizji FOX z niską widownią: Lucifer i Rosewood otrzymały zamówienie kolejnych sezonów. To zaskakująca decyzja, ponieważ wydawało się, że obie produkcje zostaną anulowane.

Seriale dramatyczne telewizji FOX z niską widownią: Lucifer i Rosewood otrzymały zamówienie kolejnych sezonów. To zaskakująca decyzja, ponieważ wydawało się, że obie produkcje zostaną anulowane.

Seriale Lucyfer i Rosewood dołączyły tym samym do innej nowej produkcji FOXa - Królowe krzyku, która również - mimo niskiej oglądalności - otrzymała zamówienie 2. sezonu. Amerykańskie media informują, że na kontynuację czekają jeszcze komedie: Dziadek z przypadku i Prawomocny. Jedna z nich ma otrzymać zielone światło na rozpoczęcie produkcji 2. sezonu.

Czytaj także: Platforma Netflix blokuje za granicą polskie napisy

Z seriali powracających nowe sezony mają już zamówione: Imperium, Gotham, Brooklyn 9-9, The Last Man on Earth i Kości. Obecnie trwają rozmowy związane z kontynuacją serialu Jess i chłopaki, który ma otrzymać od razu zamówienie 2 sezonów. Duże szanse na nową serię ma też Jeździec bez głowy.

Lucyfer - serial Toma Kapinosa radził sobie w ramówce całkiem nieźle, gdy emitowano go tuż po Z Archiwum X. Gdy do ramówki powrócił serial Gotham, oglądalność Lucifera spadła, ale mimo to produkcja powróci z nowymi odcinkami. W przypadku Rosewood było podobnie. Serial zyskiwał widzów dzięki wsparciu Empire, bez którego w ramówce nie istniał.

 


Batman v Superman Świt sprawiedliwości - plakat

Film Batman v Superman: Świt sprawiedliwości już w polskich kinach.

Źródło: Deadline / Fot. FOX

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV