Przeczytaj w weekend

Marvel wiedział o roli Taika Waititiego w Legionie Samobójców 2? Reżyser komentuje

Taika Waititi obecnie promuje swój najnowszy film, Jojo Rabbit. Przy tej okazji udzielił wywiadlu dla MTV News, gdzie odpowiedział o Legionie Samobójców 2 oraz filmie Thor: Love and Thunder.

Taika Waititi obecnie promuje swój najnowszy film, Jojo Rabbit. Przy tej okazji udzielił wywiadlu dla MTV News, gdzie odpowiedział o Legionie Samobójców 2 oraz filmie Thor: Love and Thunder.

James Gunn ogłosił oficjalnie pełną obsadę filmu Legion Samobójców 2, gdzie jednym z aktorów okazał się być Taika Waititi. Dojdzie zatem do sytuacji, w której osoby blisko związane z Marvel Studios wystąpią u swojej konkurencji. Czy Marvel wiedział o udziale reżysera Thor: Love and Thunder w nowej odsłonie Legionu Samobójców?

Taika Waititi w rozmowie z dziennikarzem MTV News odniósł się do tego tematu. Odpowiedział jednak w specyficznym dla tego twórcy stylu, chichocząc pod nosem:

 

Cóż, do tej pory nie wiedzieli, kolego.

Wygląda jednak na to, że Marvel Studios ani też Warner Bros. nie robią specjalnie przeszkód swoim aktorom i mogą oni w specjalnych wypadkach pojawić się u konkurencji. W filmie wystąpi też przecież David Dastmalchian znany ze swojej roli w filmie Ant-Man i Osa, Sean Gunn znany z filmów o Strażnikach Galaktyki oraz Michael Rooker, którego postać Yondu odeszła i nie pojawi się już raczej w MCU (prócz roli głosowej w serialu What If... ?). Ponadto w filmie zobaczymy: John Cena, Jai Courtney, Joaquin Cosio, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling NG, Flula Borg, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Junnifer Holland, Viola Davis, Idris Elba i Margot Robbie.

Thor: Love and Thunder zadebiutuje dopiero w 2021 roku, ale już teraz głośno jest o kolejnym projekcie Waititiego dla Marvel Studios. Podczas tego samego wywiadu z MTV News, twórca zdradził, który z Thorów będzie główną postacią w nowej historii. Choć twórca sprawiał wrażenie ostrożnego, aby nie powiedzieć zbyt wiele, ostatecznie zapowiedział, że to wciąż film o Thorze granym przez Chrisa Hemswortha, "on jest Thorem i to film o Thorze".

 

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV