Przeczytaj w weekend

Najnowsze doniesienia castingowe

W newsie zbiorczym przedstawiamy najnowsze informacje, dotyczące castingów do nadchodzących filmów.

W newsie zbiorczym przedstawiamy najnowsze informacje, dotyczące castingów do nadchodzących filmów.

Richard Gere (The Second Best Exotic Marigold Hotel) wcieli się główną rolę w filmie Three Christs. Będzie to ekranizacja książki Miltona Rokeacha.

Reżyseruje Jon Avnet.

*
Scott Eastwood (The Longest Ride) i Ed Harris (Run All Night) znaleźli się w obsadzie filmu The Last Full Measure. Fabuła skupia się na młodym śledczym z Pentagonu, który będzie walczył z politykami o to, by odznaczyć bohaterskiego medyka wojennego.

Role w filmie negocjują również Laurence Fishburne i Morgan Freeman. Za kamerą stoi Todd Robinson.

*
J.K. Simmons (Whiplash) i Sebastian Stan (Captain America: Civil War) zagrają główną rolę w filmie I'm Not Here. Obaj wcielą się w tego samego bohatera.

W obsadzie sa także: Mandy Moore, Max Greenfield, David Koechner i Harold Perrineau. Reżyserką filmu jest Michelle Schumacher.

*
Tim Matheson wcieli się w rolę prezydenta Ronalda Reagana w filmie Killing Reagan. Jego żoną zagra Cynthia Nixon.

Film powstanie na podstawie książki Billa O'Reilly'ego. Reżyserem został Rod Lurie, a obraz zostanie zrealizowany dla National Geography Channel

*
W filmie Film Stars Don’t Die in Liverpool główne role zagrają Annette Bening (Danny Collins) i Jamie Bell (The Drop). Obraz powstanie na podstawie wspomnień aktora Petera Turnera.

Za kamerą stanie Paul McGuigan.

*
Elizabeth Banks (Walk of Shame) dołączyła do obsady komedii Boy, Girl, Boy, Girl. Fabułą skupi się na dwóch małżeństwach, którzy rywalizują o przyjaciół.

Jason Greenbaum reżyseruje.

*
Patrick Schwarzenegger zagra główną rolę w filmie Undying. Wcieli się w chłopaka zawieszonego pomiędzy życiem, a śmiercią. Poprzez sny skontaktuje się ze swoją dziewczyną, w którą wcieli się Liana Liberato.

Za kamerą stoi Marco Kreuzpaintner (The Sorcerer's Apprentice).

*
Adam Devine (The Intern) i Alexandra Daddario (San Andreas) wystąpią w komedii romantycznej pt.: When We First Met. Ich bohaterowie będą mieli okazję spędzić pierwszą wspólną noc jeszcze kilka razy, by w końcu zrozumieć dlaczego nie są parą, tylko wciąż przyjaciółmi.

Film wyreżyseruje Ari Sandel (The DUFF).

*
Michael Shannon (Man of Steel) dołączył do obsady filmu The Shape of Water. Jego akcja będzie rozgrywać się w czasach zimnej wojny i opowie o miłości magicznej, niemożliwej.

Reżyseruje Guillermo del Toro.

*
Clive Owen (The Knick) i Jessica Biel (Hitchcock) zostali gwiazdami filmu Invisible. Opowie on o idealnej parze, która na pozór ma wszystko. Ich życie się zmieni, gdy spotkają trzech tajemniczych przybyszów.

Za kamerą stoi Danis Tanović.

Źródło: deadline.com; variety.com, comingsoon.net / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV