Przeczytaj w weekend

Nasza Porównywarka VOD zmienia się dla Was. TVP VOD w bazie, jest też nowa funkcja

Serwis vod.naekranie.pl został powiększony o bazę biblioteki TVP VOD. W naszej porównywarce znajdziecie również nową funkcję.

Serwis vod.naekranie.pl został powiększony o bazę biblioteki TVP VOD. W naszej porównywarce znajdziecie również nową funkcję.

naEKRANIE
naEKRANIE
Tagi:  TVP VOD 

Jak doskonale wiecie, w naszym serwisie już od jakiegoś czasu obecna jest Porównywarka VOD - znajdziecie ją w tym miejscu. Jej istotą jest wyjście naprzeciw Waszym oczekiwaniom w kontekście treści dostępnych w różnych platformach streamingowych, które działają na polskim rynku. Dzięki tej funkcji mogliście jak do tej pory porównać oferty następujących serwisów: Netflix, HBO GO, Player.pl, Chili, Ipla i Amazon Prime Video. Wzięliśmy sobie jednak Wasze uwagi do serca i postanowiliśmy systematycznie rozwijać vod.naekranie.pl.

Od wczoraj w Porównywarce VOD możecie śledzić ofertę TVP VOD - biblioteka tego serwisu będzie zapewne nie lada gratką dla fanów takich produkcji jak Ekstradycja, PitBull, Glina i wielu, wielu innych. Coś dla siebie odnajdą tu nie tylko fani rodzimych filmów i seriali, ale również miłośnicy klasycznego kina i przeróżnych programów dokumentalnych - przekonajcie się o tym sami, odwiedzając tę podstronę.

Na tym jednak nie koniec. Przygotowaliśmy również coś dla miłośników estetyki w sieci - chodzi tu o tzw. tryb nocny, dzięki któremu będziecie mogli zmienić wygląd naszej Porównywarki VOD. By tego dokonać, musicie kliknąć w symbol żarówki znajdujący się w prawym górnym rogu serwisu. Tak prezentuje się on przed i po włączeniu trybu nocnego:

Jednocześnie pragniemy Was poprosić o to, abyście w komentarzach pod tym wpisem dali nam znać, jakie jeszcze zmiany chcielibyście zobaczyć w naszej porównywarce? Co możemy zmienić, poprawić, dodać? Wszak chodzi tu o zbudowanie miejsca, które będzie służyło przede wszystkim Wam, miłośnikom popkultury z prawdziwego zdarzenia.

Źródło: Zdjęcie główne: vod.naekranie.pl

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV