Przeczytaj w weekend

Netflix „docenił” disco polo. Polskie piosenki w amerykańskim serialu

Przyjaciele z uniwerku to serial komediowy Netflixa, którego 2. sezon zadebiutował w styczniu 2019 roku. Znajdziemy w nim polski akcent.

Przyjaciele z uniwerku to serial komediowy Netflixa, którego 2. sezon zadebiutował w styczniu 2019 roku. Znajdziemy w nim polski akcent.

Netflix wykorzystał dwie polskie piosenki w 3. odcinku 2. sezonu serialu Friends from College. Wybór producentów padł na przebój Ona tańczy dla mnie oraz utwór Dałem ci kwiaty zespołu Weekend.

Nie jest to jednak wykorzystanie utworu w tle w jakiejś mało znaczącej scenie. Trójka bohaterów serialu Netflixa ląduje bowiem w klubie Polish Dance na polskiej potańcówce, gdzie właśnie grupa ludzi bawi się przy tej muzyce. Sam, Nick i Marianne pomimo pierwszego zaskoczenia (te miny!) ochoczo dołączają się do imprezy. Sceny z polskimi piosenkami w tle w 3. odcinku 2. sezonu serialu Przyjaciele z uniwerku rozpoczynają się od 16:40.

- Netflix zgłosił się do nas, a wszystkim zajął się mój agent. Licencji udzieliliśmy już kilka miesięcy temu i oczywiście otrzymałem za to wynagrodzenie. Wszystko przebiegło tak jak w przypadku innych umów, które zawieramy - skomentował dla serwisu WP Gwiazdy Radek Liszewski z zespołu Weekend.

Gra o tron 8 - data premiery i nowy teaser

Zobaczcie zrzuty ekranu z odcinka:

Przyjaciele z uniwerku - serial jest dostępny w platformie Netflix.

Źródło: zdjęcie główne: zrzut ekranu z odcinka w Netflixie

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV