Przeczytaj w weekend

(Nie)znajomi - wynik otwarcia w Box Office Polska. Ilu widzów obejrzało film?

(Nie)znajomi to nowa polska komedia, która cieszy się pozytywnymi recenzjami. Ilu widzów obejrzało film w kinach w weekend otwarcia?

(Nie)znajomi to nowa polska komedia, która cieszy się pozytywnymi recenzjami. Ilu widzów obejrzało film w kinach w weekend otwarcia?

Michalina Reda
Michalina Reda

Nieznajomi to polska wersja komedii Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Fabuła skupia się na grupie przyjaciół, którzy w trakcie kolacji decydują się zagrać w pozornie niewinną grę - wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące w ciągu kolacji na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się tego wieczora w trybie głośnomówiącym. Początkowo przyjemny wieczór wywróci świat wszystkich do góry nogami, a głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw.

Film zadebiutował w polskich kinach w ubiegły piątek, 27 września, a dziś znane są już wyniki frekwencji z weekendu otwarcia. Po trzech dniach wyświetlania, produkcja zajmuje 1. miejsce w polskim box office, z łączną frekwencją ponad 132 000 widzów. Jest to lepszy wynik weekendu niż suma z otwarć dwóch niedawnych polskich produkcji, mianowicie Piłsudskiego i Legionów (łączny wynik z weekendów otwarcia obu tych tytułów to 93 000 widzów). Przypomnijmy, że włoski pierwowzór, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, przez cały czas obecności na ekranach zgromadził w polskich kinach łącznie 160 000 widzów - jest prawie pewne, że polski remake zdecydowanie przebije ten wynik.

W obsadzie są Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Naszą recenzję możecie przeczytać tutaj.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV