Przeczytaj w weekend

Nowy Far Cry przeniesie nas w świat Dzikiego Zachodu?

W Montanie trwają zdjęcia do zwiastuna z udziałem żywych aktorów do znanej serii gier. Plotki mówią, że w ten sposób ma zostać ujawniony nowy Far Cry.

W Montanie trwają zdjęcia do zwiastuna z udziałem żywych aktorów do znanej serii gier. Plotki mówią, że w ten sposób ma zostać ujawniony nowy Far Cry.

Czyżby Ubisoft chciał na polu Dzikiego Zachodu konkurować z Rockstar i ich Red Dead Redemption 2? Plotki wskazują na to, że tak właśnie będzie. Wszystkiemu winne słowa Jeffa Guillota, jednego z producentów, który oznajmił, że tworzony jest zwiastun live-action do "sequela do znanej marki gier wideo". Nie było by w tym zaskoczenia, gdyby nie fakt, że Guillot przez lata pracował przy promowaniu wielu marek Ubisoftu. Wybór zatem oczywisty, to musi być nowy Far Cry.

Czytaj także: Gracz ukończył Pokemon Ruby samym Magikarpiem. Zajęło mu to 6 lat

Prawdziwości plotki dodaje fakt, że jakiś czas temu Ubisoft zapytał graczy, w jakich realiach widzieliby oni kolejną odsłonę serii. Pojawiała się tam propozycja właśnie umiejscowienia gry w realiach spaghetti westernów. Poza tym Rockstar zwykle nie promuje swoich gier zwiastunami live-action, a Ubisoft to uwielbia.

Ostatnia odsłona serii z podtytułem Far Cry: Primal ukazała się w lutym 2016 rok na konsolach i marcu na PC zatem czas najwyższy na prezentację nowej gry z serii.

Źródło: wccftech.com / fot. pinterest.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV