Obsadzono bohatera rebootu serialu Magnum

Magnum to kultowy serial, w którym tytułową rolę grał Tom Selleck. W nowej wersji w głównego bohatera wcieli się Jay Hernandez.

Magnum to kultowy serial, w którym tytułową rolę grał Tom Selleck. W nowej wersji w głównego bohatera wcieli się Jay Hernandez.

Adam Siennica

Adam Siennica

Jay Hernandez zagra tytułową rolę w piloci rebootu Magnum: Detektyw z Hawajów, ale nie ujawniono, czy będzie mieć kultowy wąs, jak bohater pierwowzoru. Nowy Magnum jest odznaczanym byłym komandosem Navy SEAL, który wraca do domu z Afganistanu. Wykorzystuje swoje umiejętności jako prywatny detektyw. Aktora znamy z filmu Legion samobójców oraz seriali The ExpanseLast ResortSześć stopni oddalenia.

Za sterami nowego serialu stoją Peter Lenkov i Eric Guggenheim, którzy znani są z pracy przy Hawaii 5.0. Gwiazda oryginału Tom Selleck nie będzie związany z projektem.

Jeśli pilot serialu spodoba się włodarzom, zamówią sezon.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV