Przeczytaj w weekend

Piraci z Karaibów 6 w planach. Kto wyreżyseruje?

Portal Omega Underground, którego doniesienia w ostatnim czasie często się sprawdzały, opublikował plotkę o powstaniu filmu Piraci z Karaibów 6.

Portal Omega Underground, którego doniesienia w ostatnim czasie często się sprawdzały, opublikował plotkę o powstaniu filmu Piraci z Karaibów 6.

Adam Siennica
Adam Siennica
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Według portalu Omega Underground trwają prace nad filmem Piraci z Karaibów 6. Osoby odpowiedzialne za pierwsze części: Terry RossioTed ElliottJeff Nathanson podobno obecnie pracują nad scenariusza. Natomiast za kamerą miałby powrócić Joachim Rønning, czyli współreżyser filmu Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales.

Reżyser obecnie pracuje na planie Maleficent 2, więc jeśli te plotki się potwierdzą, pewnie zdjęcia nie rozpoczną się szybciej niż na końcu 2019 roku lub początku 2020 roku. Przypomnijmy, że piąta część nie osiągnęła sukcesu. Zebrano tylko 794 mln dolarów przy budżecie 230 mln dolarów plus koszty promocji

Na tę chwilę nie wiadomo, czy Johnny Depp powróci jako Jack Sparrow. Z uwagi na kontrowersje wokół aktora związane z jego byłą żoną Amber Heard, zatrudnianie go w filmie familijnym to trudna decyzja dla studia. Do tego obecnie aktor spędza bardzo dużo czasu na salach sądowych w sprawach z agencją go reprezentującą oraz z byłym ochroniarzem, który go pozwał.

Informację traktujmy z dystansem. Na razie jest to niepotwierdzona plotka. Gdy film jest na etapie scenariusza, prawda jest taka, że może się zdarzyć wiele rzeczy, która sprawią, że nigdy nie zostanie nakręcony.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV