Teraz w PLAY NOW najlepsze filmy i kultowe seriale HBO!

Już od 7 grudnia 2016 w telewizji PLAY NOW możesz oglądać kanały HBO, HBO2 i HBO3 oraz filmy i seriale z biblioteki HBO. Na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu – bez pomniejszania Twojego pakietu danych w PLAY.

Już od 7 grudnia 2016 w telewizji PLAY NOW możesz oglądać kanały HBO, HBO2 i HBO3 oraz filmy i seriale z biblioteki HBO. Na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu – bez pomniejszania Twojego pakietu danych w PLAY.

Katarzyna Koczułap
Katarzyna Koczułap
Tagi:  zapowedź 

W cenie jednego biletu do kina masz dostęp do:

Sam decydujesz, jak długo chcesz korzystać!

Jeśli masz podstawowy pakiet PLAY NOW w swojej ofercie, możesz wypróbować pakiety HBO przez miesiąc w prezencie! Później miesięczna opłata za usługę wyniesie tylko 25 zł. Z pakietu HBO, podobnie jak z innych pakietów dodatkowych PLAY NOW, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Pierwsze 3 miesiące pakietu HBO w prezencie!

Dla tych, którzy chcą mieć stały dostęp do najlepszych filmów i seriali HBO na dłużej przygotowaliśmy ofertę specjalną! Wybierając jedną z ofert abonamentowych Formuła Solo/Duet/Rodzina z TV i HBO lub Play Internet z TV i HBO, zyskujesz prezent w postaci trzech miesięcy pakietu HBO. Później za pakiet HBO będziesz płacić promocyjną cenę 20 zł miesięcznie.

Jak skorzystać z HBO w PLAY NOW?

  1. Wystarczy otworzyć aplikację PLAY NOW lub stronę playnow.pl, wybrać sekcję Pakiety, a tam pakiet: „Kanały HBO” i „Biblioteka HBO”
  2. Pakiety możesz także włączyć w Play24 w sekcji Pakiety dodatkowe/Telewizja lub poprosić o pomoc konsultanta w salonie Play
  3. Zaraz po zatwierdzeniu procesu aktywacji możesz oglądać kanały, filmy i seriale HBO w aplikacji PLAY NOW na smartfonie lub tablecie, albo na komputerze na playnow.pl

Dostęp do biblioteki HBO możesz mieć zarówno przez serwis PLAY NOW lub oglądać bezpośrednio w serwisie internetowym lub w aplikacji HBO GO na smartfonie, tablecie lub telewizorze Smart TV.

Lubisz oglądać na większym ekranie? Warto zaopatrzyć się w urządzenie Google Chromecast, dzięki któremu zawartość aplikacji PLAY NOW, HBO GO i innych serwisów wideo możesz oglądać również na telewizorze. Google Chromecast jest dostępny w ofertach PLAY za 10 zł miesięcznie.

Aplikację HBO GO znajdziesz na telewizorach Samsung i LG , co pozwala komfortowo oglądać na dużym ekranie.

HBO w PLAY – dlaczego warto?

  • komfort oglądania bez reklam
  • swobodnie, do woli, gdziekolwiek jesteś – bo oglądając w PLAY NOW nie pomniejszasz swojego pakietu danych w PLAY
  • filmy i seriale w dwóch serwisach: PLAY NOW i HBO GO
  • 3 miesiące w prezencie lub możliwość rezygnacji w dowolnym momencie
  • banalnie prosta aktywacja – wybierasz pakiet i kilka kliknięć później masz dostęp do kanałów i całej biblioteki

 

Źródło: materiały prasowe / fot. HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV