Przeczytaj w weekend

The Batman - Pingwin i Alfred obsadzeni. Aktorzy negocjują role!

Kompletowany jest casting do filmu The Batman. Kto zagra Alfreda Pennywortha, czyli wiernego lokaja Mrocznego Rycerza oraz złoczyńcę zwanego Pingwin?

Kompletowany jest casting do filmu The Batman. Kto zagra Alfreda Pennywortha, czyli wiernego lokaja Mrocznego Rycerza oraz złoczyńcę zwanego Pingwin?

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  the batman 

Casting do The Batman na ostatniej prostej. The Hollywood Reporter, Variety oraz The Wrap, czyli trzy niezależne, rzetelne źródła, potwierdzają, że Andy Serkis negocjuje kontrakt na rolę Alfreda Pennywortha. Na razie nie wiadomo, jaka jest wizja na tę postać w nowej wersji przygód Mrocznego Rycerza. Andy Serkis wcześniej współpracował z reżyserem Mattem Reevesem przy filmach Ewolucja planety małp i Wojna o planetę małp. Aktor był związany z MCU, gdzie wystąpił w filmach Avengers: Czas Ultrona oraz Czarna Pantera.

Natomiast Deadline.com, EW.com oraz The Hollywood Reporter donoszą, że Colin Farrell negocjuje rolę Pingwina, czyli trzeciego złoczyńcy w The Batman. Poprzednio obsadzono Zoë Kravitz w roli Kobiety Kota oraz Paul Dano jako Człowieka Zagadkę. Farrell ostatnio występował w roli czarnego charakteru w filmie Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Był też związany z kinem superbohaterskim - grał złoczyńcę w filmie Daredevil.

Szczegóły fabuły na razie są owiane tajemnicą. Informacje zostały potwierdzone przez najbardziej rzetelne amerykańskie portale opierające się na swoich niezależnych źródłach, więc nie traktujemy tego jako plotki. Panowie zostali już obsadzeni w rolach, a teraz jedynie negocjują szczegóły kontraktów.

The Batman - premiera 25 czerwca 2021 roku.

null

Advertisement

Advertisement

Źródło: variety.com, thr.com, deadline.com, the wrap / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV