The Mandalorian - zwiastun serialu aktorskiego. Gwiezdne Wojny w mroczniejszym wydaniu!

The Mandalorian to pierwszy serial aktorski ze świata Gwiezdnych Wojen, który jest produkowany dla platformy Disney+. Jest zwiastun!

The Mandalorian to pierwszy serial aktorski ze świata Gwiezdnych Wojen, który jest produkowany dla platformy Disney+. Jest zwiastun!

The Mandalorian opowiada o samotnym rewolwerowcu, który pracuje jako łowca nagród w Zewnętrznych Rubieżach galaktyki daleko od wpływów Nowej Republiki. Fabuła rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi, kiedy jeszcze Najwyższy Porządek nie zagrażał galaktyce.

Twórcą, scenarzystą i showrunnerem jest Jon Favreu.  Za kamerą stoją Dave Filoni (twórca Star Wars Rebeliantów), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Deborah Chow (Marvel’s Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope) i Bryce Dallas Howard (Solemates). Podczas D23 Expo ogłoszono, że do obsady dołączyła Ming-Na Wenz hitu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Za muzykę odpowiada zdobywca Oscara Ludwig Göransson, który został nagrodzony za Czarną Panterę. W obsadzie są Pedro Pascal, Gina Carano, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Carl Weathers. Omid Abtahi, Werner Herzog i Nick Nolte.

The Mandalorian - premiera światowa w Disney+ odbędzie się 12 listopada. Według aktualnych informacji będzie jeden odcinek co tydzień.

Źródło: D23 Expo, Star Wars Twitter / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV