The Suicide Squad - Benicio del Toro może zagrać antagonistę. W kogo wcieli się Elba?

The Suicide Squad to nadchodząca nowa wersja Legionu samobójców. Zgodnie z nowymi informacjami, kandydatem do objęcia roli głównego antagonisty jest obecnie Benicio del Toro.

The Suicide Squad to nadchodząca nowa wersja Legionu samobójców. Zgodnie z nowymi informacjami, kandydatem do objęcia roli głównego antagonisty jest obecnie Benicio del Toro.

Michalina Reda
Michalina Reda
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Suicide Squad to zapowiedziany nowy start Legionu samobójców, tym razem w reżyserii Jamesa Gunna. O samej fabule wciąż niewiele wiadomo, jednak do sieci co jakiś czas trafiają ciekawe pogłoski mówiące o tym, kto może pojawić się w filmie. Znamy także część doniesień castingowych, które zapowiadają, że na ekranie możemy zobaczyć aktorów takich jak John Cena, Daniela Melchior, David Dastmalchian i Idris Elba. Rolę negocjuje także Michael Rooker, który miałby wcielić się w komiksowego bohatera znanego jako King Shark.

Teraz pojawiły się nowe pogłoski, w dodatku te na temat złoczyńcy - według informacji zagranicznych portali, rolę antagonisty miałby przejąć Benicio Del Toro, którego znamy między innymi z filmów takich jak Sicario, Gwiezdne wojny: ostatni Jedi czy Avengers: Wojna bez granic. Podobno to właśnie on jest głównym kandydatem na oku wytwórni - zgodnie z zapowiedziami, aktor miałby wcielić się wpostać opisywaną jako "stary i poirytowany wojownik, który żyje tylko dla wojny". Nie wiadomo, w jaki sposób miałby on stanąć w szranki z tytułowym Legionem samobójców. Na tym etapie postać jest nazywana "The Mayor".

Tymczasem rola Idrisa Elby, o którego rzekomym angażu do filmu słychać już od dłuższego czasu, wciąż nie została ujawniona. Początkowo mówiło się, że aktor miałby wcielić się w Deadshota i zastąpić Willa Smitha, jednak później sprostowano, że nie taki jest plan twórców. Dziś natomiast pojawiły się nowe pogłoski mówiące o tym, że Elba wcieli się w Deathstroke'a, innego znanego zabójcę komiksowego. Plotką na ten temat podzielił się Robbie Fox z serwisu Barstool Sports - na razie informacje nie są oficjalne.

Pamiętajmy, że większość informacji na temat filmu wciąż nie została potwierdzona i należy podchodzić do nich jak do plotek. Będziemy informować o rozwoju projektu.

The Suicide Squad - premiera ma odbyć się 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Comic Book

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV