Przeczytaj w weekend

Toy Story 4 – zwiastun filmu animowanego. Nowa postać i szczegóły

Toy Story 4 zadebiutuje w kinach w 2019 roku. Pixar opublikował w sieci pierwszy teaser.

Toy Story 4 zadebiutuje w kinach w 2019 roku. Pixar opublikował w sieci pierwszy teaser.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  Toy Story 4 

Toy Story 4 opowiada o popularnych bohaterach z poprzednich części, którzy muszą przywitać nowe zabawki w pokoju Bonnie, z którą teraz mieszkają. To właśnie tutaj poznamy Forky'ego, który w teaserze krzyczy do nas, że nie jest zabawką. Jest bo bowiem widelec przerobiony na coś, czym można się bawić. Forky często próbuje uciec, ale zawsze ktoś porywa go na nową przygodę.

Reżyser Josh Cooley opowiada, że Toy Story 3 zakończyło historię Woody'ego z Andym, ale jego zdaniem tak jak w życiu - koniec jest nowym początkiem. Woody jest teraz w innym pokoju z nowymi zabawkami i zupełnie innym dzieckiem. Takie nowe otwarcie ma być podstawą tej historii.

- Świat Toy Story zbudowany jest na pomyśle, że wszystko ma swój cel. Celem zabawki jest być dla dziecka. Co z zabawkami, które są zrobione z innych przedmiotów? Forky został stworzony przez Bonnie z popsutego widelca, więc sam staje przed kryzysem tożsamości. Chce wypełnić swoje przeznaczenie bycia widelcem, ale zostaje mu narzucony cel bycia zabawką - mówi reżyser.

Toy Story 4 - premiera 21 czerwca 2019 roku.

Toy Story 4  - plakat
fot. Pixar

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV