Vinyl – będzie 2. sezon serialu HBO

Mimo niskiej oglądalności, telewizja HBO postanowiła docenić wyjątkowo dobry serial Martina Scrosese pt. Vinyl. Produkcja otrzymała zamówienie 2. sezonu.

Mimo niskiej oglądalności, telewizja HBO postanowiła docenić wyjątkowo dobry serial Martina Scrosese pt. Vinyl. Produkcja otrzymała zamówienie 2. sezonu.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Dla telewizji HBO nigdy nie była ważna oglądalność seriali. Owszem, wysokie wyniki Gra o tron były powodem do dumy, ale popularna stacja kablowa potrafiła docenić też seriale, które ogląda znacznie mniej widzów. Tak jest w przypadku nowego serialu Martina Scorsese pt. Vinyl.

Drogi w produkcji i mocno promowany serial o rozwoju branży muzycznej w latach 70. obejrzało w niedzielny wieczór zaledwie 0,74 mln widzów. Ale mimo to stacja HBO postanowiła szybko zamówić 2. sezon.

Czytaj także: Recenzja premiery Vinyl

Szczegóły nowej serii nie zostały ujawnione. Vinyl nadal będą tworzyć: Mick Jagger, Martin Scorsese, Rich Cohen i Terence Winter. Premiera odbędzie się prawdopodobnie zimą 2017 roku. Obecnie emitowana seria ma 10 odcinków i pokazywana będzie aż do połowy kwietnia.

W Polsce serial HBO można oglądać na HBO, a na HBO GO pilotowy odcinek dostępny jest za darmo.

Źródło: ComingSoon / Fot. HBO

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV