W jaką rolę Riz Ahmed wcieli się w filmie Venom? Są nowe informacje

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia na temat roli, w jaką w filmie Venom miałby wcielić się Riz Ahmed. Poznajcie szczegóły.

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia na temat roli, w jaką w filmie Venom miałby wcielić się Riz Ahmed. Poznajcie szczegóły.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  Venom 

Wczoraj informowaliśmy Was, że znany m.in. z filmu Rogue One: A Star Wars Story i serialu The Night Of, Riz Ahmed, prowadzi obecnie rozmowy ze studiem Sony w kwestii swojego udziału w produkcji Venom. Wedle pierwszych raportów miał on sportretować na ekranie Carnage'a, jednak w tej sprawie pojawiały się sprzeczne doniesienia (choćby w kwestii tego, czy aktor jest faworytem studia). Nowe informacje przedstawia teraz Jeff Sneider z portalu The Tracking Board.

Jeszcze wczoraj dziennikarz twierdził, że jego źródła nie są zgodne w tym aspekcie, lecz to, któremu najbardziej ufa, również wskazuje na Carnage'a. Sneider ma jednak nowy trop: Ahmed może wcielić się w rolę postaci zwanej The Chameleon.

W komiksach złoczyńca ten jest prawdziwym mistrzem kamuflażu, zmieniającym swój makijaż i ubrania po to, by udawać inne osoby. Był on także pracownikiem Hydry i jednym z najzacieklejszych wrogów Spider-Mana.

Zobacz także: Riz Ahmed jako Carnage w filmie Venom?

Venom wejdzie na ekrany kin 5 października przyszłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV