What If - animowany serial Marvela potwierdzony. O czym pierwszy odcinek?

Marvel Studios stworzy dla platformy streamingowej Disneya serial animowany oparty na popularnej serii komiksów Domu Pomysłów.

Marvel Studios stworzy dla platformy streamingowej Disneya serial animowany oparty na popularnej serii komiksów Domu Pomysłów.

Kevin Feige w czasie panelu Marvel Studios na prezentacji platformy streamingowej Disney+ potwierdził powstanie animowanego serialu What If opartego na popularnej serii komiksów Domu Pomysłów. Dla przypomnienia komiksowy oryginał od lat 70. XX wieku ukazywał alternatywne historie swoich najbardziej znanych postaci, próbując odpowiedzieć choćby na pytania, co stałoby się, gdyby Człowiek Pająk dołączył do Fantastycznej Czwórki, lub jak wyglądałoby uniwersum, gdyby Iron Man okazał się zdrajcą albo co by się stało, gdyby Thanos był członkiem drużyny Avengers.

Potwierdzono, że pierwszy odcinek serii będzie ukazywał historię, która mówi o tym co by było, gdyby Peggy Carter była Kapitanem Ameryką.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV