Przeczytaj w weekend

Wiedźmin Netflixa – Renfri aka Dzierzba prawdopodobne obsadzona

Wiedźmin Netflixa niebawem ruszy na plan. Do sieci trafiła plotka związana z postacią Renfri, która wedle tej informacji została obsadzona.

Wiedźmin Netflixa niebawem ruszy na plan. Do sieci trafiła plotka związana z postacią Renfri, która wedle tej informacji została obsadzona.

Adam Siennica
Adam Siennica
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Witcher Netflix jeszcze kompletuje obsadę, ale oficjalnie potwierdzono tylko Henry Cavill w roli Geralta.

Teraz według informatorów z Reddita obsadzono postać Renfri (zwana także Dzierzbą). Jest ona księżniczką Creyden, która jest ofiarą tzw. przekleństwa Czarnego Słońca. Według nowej plotki zagra ją Millie Brady. Ma pojawić się tylko w pierwszym odcinku i zgodnie z podaną informacją, będzie mieć sceny z nagością. Nic więcej na temat udziału aktorki i roli postaci nie ujawniono.

Aktorka najbardziej znana jest z serialu The Last Kingdom, gdzie wciela się w Ethelfledę, córkę króla Alfreda. Powróci także w 3. sezonie tego serialu. Mogliśmy ją też widzieć w filmach King Arthur: Legend of the Sword oraz Pride and Prejudice and Zombies.

Normalnie pewnie nie pisalibyśmy tej plotki, ale... Reddit też informował o obsadzeniu Henry'ego Cavilla zanim Netflix oficjalnie go ogłosił. Dlatego jest to źródło, które czasem się sprawdza przy ważnych castingach. Jednakowoż nadal jest to plotka, więc traktujmy jaz dystansem.

The Witcher - premiera w 2019 roku.

Źródło: reddit.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV