Wiedźmin – znamy miejsce akcji serialu Netflixa? Zobacz oficjalne logo

Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialu Wiedźmin dzieli się na Twitterze postępem prac. Widzimy logo, mapę oraz jej proces przygotowawczy.

Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialu Wiedźmin dzieli się na Twitterze postępem prac. Widzimy logo, mapę oraz jej proces przygotowawczy.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Wiedźmin 

Z Twittera producentki dowiadujemy się, że przestudiowała już wszystkie książki Andrzeja Sapkowskiego z serii Wiedźmin. Jest w trakcie pracy nad tzw. biblią serialu, czyli obszernym dokumentem dla wszystkich scenarzystów, w którym zawierają się wszystkie informacje o świecie, bohaterach, lokacjach itd. Została zaangażowana dużo wcześniej, niż Netflix oficjalnie to ogłosił.

Najnowszy wpis z wczoraj zdradził, że producentka jest w trakcie nauki geografii świata serialu The Witcher. Mapa, którą opublikowała na Twitterze, może nam zdradzać, jakie rejony świata pojawią się na ekranie. Zaznaczyła tam następujące miejsca.

  • Creyden
  • Riverdell
  • Vengerberg
  • Cintra
  • Blaviken
  • Kaer Morhen
  • Ban Ard
  • Wzgórze Sodden

Ciekawe jest też kolejny wpis z piątkowego popołudnia, gdzie ktoś zwrócił uwagę na to, jak powinien wyglądać świat serialu. Producentka dała słowo, że nie będzie niczego łagodzić. Natomiast post z piątkowego wieczoru wyjawił, że pracuje nad pilotem serialu.

AKTUALIZACJA: 29.12.2017 - 19:50

Producentka wykasowała z twittera zdjęcie z mapą i logo serialu. Jest ono nadal obecne w naszej galerii.

Zobaczcie zdjęcia (na fotce z mapką widzimy logo serialu):

Przypomnijmy, że jednym z producentów serialu jest Tomasz Bagiński. Wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się pod koniec 2018 roku.

Źródło: Twitter / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV