Zoe Kravitz jako Catwoman w filmie The Batman - to już oficjalne!

Jak się okazuje, to Zoe Kravitz zagra Catwoman w produkcji The Batman, którą wyreżyseruje Matt Reeves.

Jak się okazuje, to Zoe Kravitz zagra Catwoman w produkcji The Batman, którą wyreżyseruje Matt Reeves.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  the batman 

Dziś w nocy polskiego czasu portal Hollywood Reporter podał informację, że w produkcji The Batman postać Catwoman sportretuje znana m.in. z serialu Wielkie kłamstewka i filmów Mad Max: Na drodze gniewu i X-Men: Pierwsza klasa, Zoë Kravitz. Aktorka dołącza tym samym do obsady, w której znajdują się już Robert Pattinson (w tytułowej roli) oraz Jeffrey Wright (komisarz Gordon). Przypomnijmy również, że Jonah Hill negocjuje rolę jednego ze złoczyńców - Pingwina lub Riddlera. 

Według doniesień Kravitz zostawiła w pokonanym polu takie aktorki jak Ana de Armas, Ella Balinska i Eiza González - w ramach rygorystycznych testów każda z nich czytała kwestie razem z Pattinsonem. Jedną z faworytek reżysera była też Zazie Beetz, która ostatnio pojawiła się w Jokerze; przeszkodą w jej przypadku okazały się jednak zobowiązania na planie serialu Atlanta

Co ciekawe, dla Kravitz nie będzie to pierwsza przygoda z Kobietą-Kot; w 2017 roku w animacji LEGO Batman: Film podłożyła głos tej postaci. W prywatnym życiu jest ona pasierbicą Jasona Momoi, który w DCEU wciela się w Aquamana. 

Tak do powyższych rewelacji castingowych odniósł się sam Reeves:

The Batman ma wejść na ekrany kin 25 czerwca 2021 roku. 

null

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: DC/Cosmic Book News

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV