Zombieland - dostaliśmy Kulki w łeb, a teraz Fidżi? Są pomysły na kontynuację

Twórcy i obsada filmu Zombieland: Kulki w łeb przedstawili swoje pomysły na trzecią odsłonę kinowej serii.

Twórcy i obsada filmu Zombieland: Kulki w łeb przedstawili swoje pomysły na trzecią odsłonę kinowej serii.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Na ekranach kin gości już film Zombieland: Kulki w łeb, naprawdę udana kontynuacja produkcji Zombieland z 2009 roku. Nikogo nie trzeba chyba specjalnie przekonywać, że utrzymany w humorystycznej konwencji obraz o postapokaliptycznej walce z zombie zyskał wielu fanów na całym świecie. Nie ma więc przypadku w tym, że już teraz mówi się o planach na kolejną odsłonę cyklu. Głos w tej sprawie zabrali nawet sami twórcy. 

Jeden ze scenarzystów, Paul Wernick, wyjawił, że w czasie pobytu ekipy na planie w Atlancie, gdzie kręcono scenę strzelaniny, Woody Harrelson miał powiedzieć: "Następną część powinniśmy nakręcić na wyspie". Pomysł ten od razu przypadł do gustu autorom produkcji. Rozwija go także inny z twórców skryptu, Rhett Reese, który jako potencjalną lokację wskazuje Fidżi - zombie mieliby być uzdrawiani przy pomocy tamtejszej wody. Scenarzysta zaproponował nawet tytuł: Fiji Water's Zombieland 3

Przypomnijmy, że na razie nie ogłoszono oficjalnie, czy trzecia część w ogóle powstanie. Emma Stone stwierdziła jednak w jednym z ostatnich wywiadów, że mogłaby powracać w swojej roli co dekadę. 

Źródło: cbr.com / zdjęcie główne: Columbia Pictures

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV